spinner Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky Zpracováváme Vaši rezervaci

Itálie - Sardínie 2.10.2023

Cena: 340€/osoba/týden

 1. Sleva - FIRST MINUTE 10% při objednání plavby 6 měsíců před termínem konání plavby.
 2. Studentská sleva: 15 % (je pro každého studenta, který se prokáže dokladem o studiu).
 3. Skupinová sleva: za dalšího člena posádky, kterého přivedete s sebou na plavbu, získáte slevu 10% z Vaší ceny plavby, za další dvě osoby dostanete slevu 20% z Vaší ceny plavby, za další tři osoby 30% z Vaší ceny plavby, za další čtyři osoby 40% z Vaší ceny plavby, za dalších pět osob 50% z Vaší ceny plavby,  za dalších šest osob 60% z Vaší ceny plavby a za dalších sedm osob od nás získáte ZDARMA Vaši plavbu pro 1 osobu!
  Jednotlivé slevy se mezi sebou nesčítají.

Trasa: Marina di Fertilia Sardínia - Bosa –Capo Manu - Marina di Fertilia (dĺžka trasy cca 100 NM)

Cena zahrnuje:
Pronájem lodě
Skipper 
Závěrečný úklid lodě 
Poplatky za kotvení v domovském přístavu                     
Pojištění kauce

Cena nezahrnuje:
Lůžkoviny
Pojištění osob 
Spotřebované pohonné hmoty (cca 25 €/os)  
Poplatky za kotvení a stání v jiném než domovském přístavu (cca 30 €/os)
Strava (posádka zajišťuje a hradí stravu i pro kapitána lodě)
Doprava (posádka zajišťuje a hradí dopravu i pro kapitána lodě)

 

 

Sardinie
Toto území je osídleno již více než 4 000 let, díky čemuž je bohaté na kulturní a historické památky, jako je hrobka Coddu Vecchiu, nebo bazilika v Olbii z 11. století. Oblast není chudá ani na přírodní památky, což dosvědčuje např. národní park La Magdalena nebo mys Capricciolli.
Na severu Sardinie Vás určitě uchvátí Smaragdové pobřeží, Costa Smeralda, tvořené žulovými skalami třpytícími se v sardském slunci. Velká obliba místa přináší také své nedostatky – tou jsou i velmi vysoké ceny.
Za zmínku stojí město Olbia, které bylo podle pověsti založeno mytickou postavou Iolaem. Pravděpodobněji ale bylo založeno punskými kmeny mezi 6.- 4. stol. př.n.l. Za říše římské ležela Olbia na významné trase z Říma do Ostie, díky čemuž bohatla. Po období úpadku bylo město Olbia kolem roku 1000 obnoveno, což dokládají i velkolepé památky z té doby (např. kostel San Simplicit).
Národní park Magdalena se nachází na stejnojmenném souostroví skládající se ze čtyř hlavních ostrovů (La Maddalena, Caprera, Santo Stefano, Spargi) a dalších menších ostrovů, z nichž nejznámější je ostrov Budelli pro jeho růžovou pláž. Zajímavá je také návštěva Garibaldiho domu na ostrově Caprera, kde je zachováno zařízení a předměty z posledního období generálova života.

 

 

 

 

 

 • Název
 • Termín
 • Cena
 • Cena po slevě
 • Volná místa
 • Název: Itálie - Sardínie
 • Termín: 2.10.2023 - 5.10.2023
 • Cena: 340 €
 • Cena po slevě: 306 €
 • Volná místa: 8
 • Objednat