spinner AAAYacht Vyhľadávame pre Vás najlepšie ponuky Spracovávame Vašu rezerváciu

Ako nalákať posádku na plavbu

A jak nalákat další členy posádky, aby jeli s Vámi?

Zkuste jim říct, že prožít dovolenou na lodi je mnohem jednodušší, než si myslí. Plavba na lodi totiž už dávno není pouze pro pár vyvolených, ale téměř pro každého z vás.

 

A důvody?

- Prvním, a v této době nejzásadnějším bodem při rozhodování, jak strávit dovolenou, je fakt, že na lodi jste pouze s pár vybranými členy posádky, tudíž nemusíte mít obavy z nákazy, nemusíte se mačkat s ostatními na přeplněných plážích a to, jak strávíte čas, je jen na vás.

- Na lodi jste svobodní a závislí pouze sami na sobě. Každý den můžete objevovat nové pláže, přístavy, městečka, zátoky, ostrůvky… a všude můžete zůstat libovolně dlouhou dobu. Nemusíte na noc spěchat opět zpátky do hotelu.

- Během plavby se také vyhnete každodennímu stresu, přesně daným termínům a časům, prostě starostem běžného života. Jediné, co Vás v danou chvíli bude zajímat je moře, krásná příroda a čerstvý vzduch. Některá místa jsou dostupná pouze lodí a díky tomu uvidíte překrásná místa, která si zachovávají svůj nedotčený ráz.

- Velmi pestrý je také podmořský svět, při plavbě na lodi můžete potkat delfíny, při šnorchlování zase pestrobarevné korály, hejna ryb či sasanky.

- Zažijete také spoustu dobrodružství a adrenalinu při plachtění ve vlnách, ale i relax a zábavu s přáteli na palubě lodi.

- V neposlední řadě je také potřeba vědět, že dovolená na lodi se dá pořídit relativně levně, dokonce mnohdy vyjde levněji, než dovolená v hotelu, kde si musíte za výlety extra připlácet.

- Pokud byste rádi vyrazili na moře, ale nemáte skipper licenci, zařídíme Vám naše české či slovenské kapitány.

- Do mnoha destinací se snadno dostanete autem, nebudete tedy závislí na letenkách a změnách v dopravě.

 

 

 

 

 

Niektoré  charterové společnosti nabízejí pojištění charteru, jiné zase nízké zálohy, přesun termínu nebo vystavení Voucheru na již zaplacenou částku, v případě, že budou oficiálně státem nařízená omezení.

 

A pokiaľ  sa Vám i napriek  tomu nepodarí zohnať posádku na loď, možete sa zúčastniť niektorého  z našich kapitánských či zdokonalovacích kurzov na lodi, či poznávacie plavby.

Ponuku  a voľné  miesta nájdete tu:
Praktické kapitánské kurzy
Individuální plavby na lodi
 

Chcete sa dozvedieť ďalšie informace? Kontaktujte nás a dovolenou naplánujeme společně. Pomůžeme Vám vybrat tu nejvhodnější loď i lokalitu, naplánujeme trasu plavby.

A rádi doporučíme i spolehlivého kapitána.