spinner AAAYacht Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky Zpracováváme Vaši rezervaci

Individuální plavby na lodi

 

Jsou zaměřeny hlavně  na rodiny s dětmi nebo partu kamarádů a přátel, kteří mají zájem strávit netradiční dovolenou na lodi a obohatit se novými zážitky. Získáte volnost, jakou jste dosud u běžných pobytových zájezdů na pobřeží neznali. S lodí se můžete vydat prakticky kamkoliv. Ať už je to ostrov, který pouze Vám odkryje svá malebná zákoutí, staré pevnosti či nepřístupné jeskyně nebo návštěva historického města s bohatou nabídkou místních obchůdků, příjemných restaurací a kaváren ale i nočních klubů s nekončící zábavou. 

 

 

 


 
 

Dovolená na jachtě přináší množství zážitků, které jsou jinde nedostupné. Je jen několik málo pocitů, které se vyrovnají rannímu koupání v průzračné vodě tiché a opuštěné zátoky. Vůně ranní kávy se mísí s vůní moře a piniových hájů na pobřeží. Čas není důležitý. Není kam spěchat, stačí jen vychutnávat klid a pohodu, která Vás obklopuje. Vítr v plachtách, příď rozrážející vlny, křik racků, utajené zátoky a divoká příroda. To vše splňuje představu mnoha lidí o romanticky prožité a dobrodružné dovolené.

Celá plavba probíhá podle Vašich přání. Jste to Vy, kdo volí trasu a čas plavby, místa a způsob kotvení. Kapitán se Vám bude snažit podle daných podmínek a situace zcela vyhovět a také doporučit ta nejzajímavější místa v oblasti.

Kontaktujte nás a sdělte nám Vaše požadavky pro plavbu ( např. lokalita, počet osob, způsob stravováni + další Vaše požadavky ) a my Vám zašleme nabídku pronájmu lodí se skipperem.