spinner AAAYacht Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky Zpracováváme Vaši rezervaci

Teambuilding

Na námořní plachetnici platí víc než kde jinde, že posádka musí táhnout za jeden provaz a podléhá vedení jednoho kapitána, který musí zvládat situaci i svou posádku. Je to velice podobné jako řízení týmu v moderní firmě, a proto je team building na námořní plachetnici velice moderní, ale hlavně oblíbená a častá metoda stmelování pracovního kolektivu.

Prožít plavbu na lodi znamená, že se za krátkou dobu blízce seznámíte se všemi na palubě a společným pobytem prolomíte pomyslné ledy jako při žádné jiné aktivitě. Týmový duch a spolupráce jsou hybnou silou všech lidských činností a dokáží stmelit jednotlivce v jeden fungující a úspěšný kolektiv.
V novém a neobvyklém prostředí musí všichni řešit dosud nepoznané situace, a tak se vytvářejí mnohdy jinak nedosáhnutelné osobní vztahy a vazby. A právě na osobních vztazích je v běžném životě založena většina obchodních úspěchů.

Chcete skutečně poznat Vaše kolegy? Neváhejte a prožijte s nimi týden na lodi – je to spolehlivý a rychlý způsob, jak odhalit jejich skutečné JÁ!

 

 

 

 

 

Teambuilding na lodi Vám přinese:

zlepšení týmové spolupráce,
upevnění a oživení vztahů,
posílení vzájemné důvěry,
rozvoj sebevědomí a osobních schopností,
osvojení a zdokonalení sociálních dovedností,
všichni členové týmu získají nové poznatky jak o sobě, tak o druhých,
praktické využití zkušeností získaných z plavby,
uvědomění si vlastní role v pracovním týmu.


Můžete si vybrat z desítek typů lodí, od standardních plachetnic až po ty nejluxusnější a nejprostornější jachty, které splní i Vaše nejnáročnější požadavky. Termín a lokalita záleží pouze na Vás.

Pokud jste se také rozhodli přijmout tuto výzvu a chcete se dozvědět více, nebo váháte, kontaktujte nás pro více informací. Těšíme se na Vaše dotazy.